Tanie linie lotnicze


Tanie linie lotnicze


Bilety lotnicze - Wyszukaj najtańszy!

Linie lotnicze

Rezerwacja biletów lotniczych

Latanie - forum dyskusyjne

Tanie linie lotnicze - Promocje

Lotnisko Warszawa (WAW) - promocje linii lotniczych na trasie z i do Warszawy :

Lotnisko Chopina w Warszawie, znane tez jako lotnisko Okęcie, to największy i najważniejszy port lotniczy na terenie naszego kraju. Otwarto je już w roku 1934 w obecności prezydenta Ignacego Mościckiego, a sam port lotniczy do roku 1939 obsługiwał połączenia z sześcioma polskimi i siedemnastoma zagranicznymi miastami. Po zakończeniu działań wojennych lotnisko w Warszawie ponownie stało się najważniejszym portem lotniczym w kraju, niewiele wskazuje przy tym na to, aby w najbliższym czasie miało utracić te pozycję, skoro i dziś obsługuje blisko połowę pasażerów latających samolotami z Polski.

Loty i połączenia lotnicze - lotnisko Warszawa

Dziś oferta Lotniska Chopina obejmuje ponad 100 regularnych rejsów, Pasażerowie najchętniej wylatują stąd na loty z Warszawy do Londynu, Paryża i Amsterdamu, coraz większą popularnością cieszą się jednak również połączenia krajowe, w tym zwłaszcza tanie loty z Warszawy do Wrocławia, Gdańska oraz Krakowa, a więc tych miast, w przypadku których połączenie lotnicze oznacza dużą oszczędność czasu. Imponuje zresztą nie tylko wielość portów lotniczych, do których można dostać się z Okęcia, ale również liczba przewoźników organizujących przeloty.

Linie lotnicze latające z Warszawy

Największą popularnością cieszy się oczywiście polski LOT, który oferuje z Warszawy połączenie i tanie loty z Atenami, Berlinem, ukraińskim Donieckiem, Frankfurtem, Londynem, Madrytem, czy też amerykańskim miastem Chicago, na wielu pasażerów może jednak liczyć również niemiecka Lufthansa organizująca loty do Frankfurtu nad Menem, francuskie linie lotnicze Air France (połączenia Warszawa - Paryż) oraz brytyjska kompania British Airways, dzięki której podróżni mogą dostać się do Londynu. Okęcie to również lotnisko, z którego można wyruszyć w rejs w mniej popularnych kierunkach, to właśnie do Warszawy wybierają się więc turyści planujący przelot do Stambułu (Turkish Airlines), Helsinek (Finnair) albo Moskwy (Aerofłot). Lotnisko Chopina budzi zainteresowanie również wśród osób korzystających z przelotów organizowanych przez tanie linie lotnicze Wizz Air właśnie dzięki nim można bowiem dostać się z Warszawy do Barcelony, Glasgow lub Liverpoolu.

Poniżej wyszukiwarka: promocje na na bilety lotnicze - linie lotnicze Warszawa:

Oferta lotniska Chopina Warszawa jest zresztą systematycznie modyfikowana tak, aby podróżni mogli liczyć na połączenia, które najbardziej ich interesują. Dowodem na to może być choćby duża liczba lotów i linii lotniczych czarterowych, dzięki którym z miasta Warszawa można dostać się między innymi do chorwackiego Dubrownika, bułgarskiego Burgas, najbardziej atrakcyjnych turystycznie miast Egiptu (Hurghada, Szarm El Szejk) oraz Turcji i Tunezji. Na największą liczbę lotów czarterowych można liczyć w miesiącach letnich.Tanie linie lotnicze : Warszawa | Kraków | Gdańsk | Wrocław | Katowice | Szczecin | Łódź

Copyright © 2005 - 2014 lotnicze-linie.pl | O serwisie | Współpraca | Kontakt | Strony