Tanie linie lotnicze


Tanie linie lotnicze


Bilety lotnicze - Wyszukaj najtańszy!

Linie lotnicze

Rezerwacja biletów lotniczych

Latanie - forum dyskusyjne

Tanie linie lotnicze - Promocje

Lotnisko Gdańsk (GDN) - aktualne promocje tanich linii lotniczych - loty z Gdańska

Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy zwyczajowo określany też mianem lotniska w Rębiechowie (od nazwy wsi, która znajduje się w jego pobliżu) został zbudowany od podstaw i oficjalnie otwarty 2 maja 1974. Jego otwarcie i rozbudowa pozwoliły na likwidację portu lotniczego w Gdańsku Wrzeszczu, o powodzeniu wspomnianej inwestycji najlepiej świadczy zaś to, że dziś gdańskie lotnisko jest czwartym w kraju ze względu na liczbę odprawianych pasażerów ustępując jedynie portom lotniczym zlokalizowanym w Warszawie, Krakowie i Katowicach.

Loty i połączenia lotnicze z Gdańska

Obecnie gdański port lotniczy obsługuje ponad 55 połączeń z miastami Polski i Europy, coraz większe zainteresowanie podróżnych przyczynia się zaś do tego, że systematycznie rośnie również liczba lotów czarterowych. Osoby odwiedzające gdańskie lotnisko najczęściej decydują się na tanie loty z Gdańska do Londynu, Monachium oraz Frankfurtu nad Menem, podróżni zainteresowani połączeniami krajowymi interesują się zaś przede wszystkim lotami z Gdańska do Warszawy i Krakowa.

Linie lotnicze latające z lotniska w Gdańsku

Lista przewoźników, których samoloty pojawiają się na gdańskim lotnisku jest imponująca, nie da się więc ukryć, że podróżnym gwarantowany jest szeroki wachlarz połączeń. Nasz krajowy przewoźnik & linia lotnicza LOT organizuje przede wszystkim połączenia Gdańska z Warszawą oraz Frankfurtem nad Menem, niemiecka Lufthansa pozwala na szybkie połączenia lotnicze Gdańsk - Monachium, cieszące się coraz większą popularnością skandynawskie linie lotnicze Scandinavian Airlines zabierają pasażerów w rejsy do Kopenhagi, Oslo oraz Sztokholmu, natomiast podróżni zainteresowani wyprawami na wschód Europy mogą liczyć na sezonowe połączenia z łotewską Rygą obsługiwane przez Air Baltic.

Promocje tanich linii lotniczych na loty z Gdańska

Powodów do narzekania nie mają również ci turyści, którzy wykazują zainteresowanie ofertą przygotowaną przez tanie linie lotnicze. Dzięki połączeniom obsługiwanym przez Wizz Air z Gdańska możnemy znaleźć promocje na bardzo tanie loty z Gdańska do Barcelony, Dortmundu, Glasgow, Londynu, Oslo i Rzymu, natomiast tanie linie Ryanair umożliwiają szybkie połączenie Gdańska z Londynem, Dublinem, Edynburgiem i holenderskim Eindhoven. Także tutaj możemy znaleźć dzięki promocjom bilety lotnicze w bardzo niskich cenach.

Coraz większa grupa podróżnych odkrywa również, że z Gdańska można szybko i tanio latać do wielu polskich miast. W odpowiedzi na ich potrzeby EuroLOT umożliwia tanie loty z Gdańska do Warszawy, Krakowa, Poznania oraz Wrocławia, natomiast nowe linie lotnicze OLT Express zapowiadają możliwość lotów do Łodzi, Rzeszowa, Katowic oraz Szczecina.

Poniżej Wyszukiwarka Aktualnych Promocji na bilety lotnicze z Gdańska:Tanie linie lotnicze : Warszawa | Kraków | Gdańsk | Wrocław | Katowice | Szczecin | Łódź

Copyright © 2005 - 2014 lotnicze-linie.pl | O serwisie | Współpraca | Kontakt | Strony